درباره ما

این مجموعه در سال 1387 به نام پارس افزار الوند فعالیت خود را آغاز کرد. از ابتدای سال 97 شرکت دانش بنیان ست‌آپ تاسیس و با استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، اقدام به تولید نرم افزار و اپلیکیشن های موبایل کرده است.

محصولات

محصول اصلی ما شبکه تخفیف هوشمند است که با برند اکسس عرضه می گردد. هدف این راهکار نرم افزاری ایجاد یک بستر سراسری برای ایجاد رابطه ای بی واسطه، مابین کسب و کارها و مشتریان است.

مشاهده محصول

خدمات

شرکت ست‌آپ در راستای اهداف خود در زمینه توسعه فناوری اطلاعات در کشور و همچنین افزایش مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی در انجام پروژه های ملی، آماده ارایه کلیه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات به سازمان‌ها و شرکت‌های سراسر کشور است.

این خدمات شامل مشاوره و منتورینگ کسب و کارهای نوپا، طراحی وب سایت، مدیریت محتوا و پیج های اینستاگرام و همچنین برنامه نویسی می باشد.

مشاهده خدمات

سوابق

از جمله پروژه‌های انجام گرفته می‌توان از سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا نام برد که این پروژه به سفارش مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران (ایران کد) انجام پذیرفته است.

پروژه سیستم مدیریت آموزش (LMS) به منظور برگزاری دوره‌های نمایندگی ایران موسسه جهانی GS1 نیز از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت ست‌آپ بوده است.

در نمایشگاه الکامپ 2018 از اپلیکیشن کارت ویزیت آنلاین که از محصولات شرکت ست‌آپ است رونمایی شد. این اپلیکیشن به سفارش ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ و با نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت طراحی و تولید و با نام الکارت عرضه گردید. با استفاده از این اپلیکیش در بازدیدهای کاری خود می‌توانید بیزینس کارت و کاتالوگ خود را بصورت الکترونیکی و به راحتی با طرف مقابل مبادله نمایید.